JU Mješovita elektrotehnička i drvoprerađivačka srednja škola Bihać
..:: sa nama krenite u cjeloživotno obrazovanje ::..
Dan volontera
Članak napisan: 06.12.2017 - 21:44

Povodom Dana volontera, koji se obilježava 5.decembra, mreža Vijeća učenika svake godine u suradnji sa određenim kompanijama organizira volontiranje učenika srednjih škola. Cilj ovog projekta i općenito obilježavanja ovog dana jeste da se kod učenika probudi aktivizam i da steknu neko iskustvo, tj. da ono što su kroz školovanje naučili primjene u praksi, makar to bilo i na jedan dan. Ove godine dvoje učenika iz Elektrotehničke srednje škole su volontirali u IDK Studiu te se upoznali sa radnim okruženjem i navikama zaposlenika, ali i izradom projekta, tačnije izradili smo ovu web stranicom.

“Današnjim radom nismo pokazali samo svoj trud već i slogu u kojoj smo jedna učinkovita cjelina. Ovo je bilo jedno divno iskustvo.“ – istakli su srednjoškolci – volonteri.

Također se zahvaljuju direktoru škole, Samiru Bećirspahiću, i koordinatoru Vijeća, Irnesu Keskinoviću, na izuzetnoj podršci u svim dosadašnjim akcijama.

Komentari na ovu novost su zatvoreni.